فانوس چوبی سه عددی رنگ قهوه ای

  • کد محصول: فانوس چوبی سه عددی رنگ قهوه ای
  • موجودی: در حال تولید در کارگاه لوکه
  • ما تولید کننده این محصول هستیم جهت خرید عمده این محصول و اطلاع از قیمت از طریق واتس اپ با ما در ارتباط باشید.

  • تعداد موجود در انبار: 0

توضیحات کوتاه

این فانوس های چوبی در مجموعه لوکه تولید شده است. در ساخت این محصول از بهترین نوع چوب نراد روس استفاده شده است که دارای دسته طناب کنفی هستند  که قابلیت آویز شدن نیز دارند.در داخل این فانوس ها از شمع های کوچک و بزرگ می توان استفاده کرد. ...

فانوس چوبی سه عددی رنگ قهوه ای

این فانوس های چوبی در مجموعه لوکه تولید شده است. در ساخت این محصول از بهترین نوع چوب نراد روس استفاده شده است که دارای دسته طناب کنفی هستند  که قابلیت آویز شدن نیز دارند.در داخل این فانوس ها از شمع های کوچک و بزرگ می توان استفاده کرد.

مشخصات فنی
ابعاد ابعاد بیرونی فانوس بزرگ ( ارتفاع 52 سانتی متر -طول و عرض 24.5 سانتی متر) ابعاد داخلی فانوس بزرگ ( ارتفاع 42 سانتی متر -طول و عرض 17 سانتی متر) ابعاد بیرونی فانوس متوسط ( ارتفاع 42 سانتی متر -طول و عرض 20.5 سانتی متر) ابعاد داخلی فانوس متوسط ( ارتفاع 32 سانتی متر -طول و عرض 13.5 سانتی متر) ابعاد بیرونی فانوس کوچک ( ارتفاع 32 سانتی متر -طول و عرض 16.5 سانتی متر) ابعاد داخلی فانوس کوچک ( ارتفاع 22 سانتی متر -طول و عرض 9 سانتی متر)
جنس چوب نراد روس و طناب کنفی

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

تصاویر محصولی که مشاهده می کنید به طور طبیعی و بدون هیچگونه ویرایش بارگزاری شده اند.دقیقا محصولی که می بینید را می فرستیم.

  شما در حال خرید مستقیم و بدون واسطه  از تولید کننده و واردکننده محصولات هستید.این محصول پس از ثبت سفارش در مدت زمان 24 ساعت در روزهای  کاری (به غیر از جمعه ها و روزهای تعطیل رسمی) بسته بندی و ارسال می گردد.

  دوست عزیز اگر نیاز به ذکر توضیحات خاص مانند رنگ ،مدل  و... محصول مورد نظر دارید ، در سبد خرید نهایی محلی برای ذکر توضیحات شما در نظر گرفته شده است.


  ارسال به سراسر ایران

در هر جای  ایران عزیز باشید محصولات ما بر اساس محل زندگی شما  از طریق پست ، تیپاکس  و ... ارسال می گردد.با ما در ارتباط باشید