گل مصنوعی

نمایش سریع

گل آماریلیس

45,000 تومان

این گل لمسی بسیار شبیه گل طبیعی است  و جنس آن بسیار نرم وشبیه گل طبیعی است.این گل دارای دو گل ویک غنچه می باشد...

نمایش سریع

گل ارکیده لمسی

50,000 تومان

این گل قابل شستشواست وظاهری کاملا طبیعی دارد. داخل ساقه یک مفتول فلزی  جهت تغییر ارتفاع گل به اندازه گلدان دلخواه می باشد. دارای ساقه به طول62سانتی مترو حالت لمسی به مانند گل طبیعی..

نمایش سریع

گل توپی

30,000 تومان

اگر به داشتن گل علاقمند هستید ولی  وقت کافی برای نگهداری گل طبیعی  ندارید می توانید گل های بسیار زیبا وبسیار طبیعی را از فروشگاه لوکه تهیه کنید .ارتفاع این گل 62 سانتی متر است وشاخه انعطاف پذیر آن موجب می شود که بتوانیم از آن در کنار گل های دیگر با هر ارتفاعی استفاده کنیم.جنس بسیار با کیفیت این گل باعث می شود مانند گل طبیعی جلوه دهد حتی ب..

نمایش سریع

گل رز

35,000 تومان

این گل رز دارای رنگ های جذاب وبسیار شبیه گل طبیعی است که دارای مفتول فلزی داخل ساقه جهت تغییر ارتفاع گل می باشد. این محصول دارای ساقه به طول53سانتی متر،حالت لمسی به مانند گل طبیعی ،حالت مشاهده بصورت سه بعدی مانند گل طبیعی..

نمایش سریع

گل رز شکفته

45,000 تومان

این گل قابل شستشواست وظاهری کاملا طبیعی دارد. داخل ساقه یک مفتول فلزی  جهت تغییر ارتفاع گل به اندازه گلدان دلخواه می باشد. دارای  طول77سانتی مترو حالت لمسی به مانند گل طبیعی است..

نمایش سریع

گل رز فلزی قرمز

18,000 تومان

این گل فلزی هدیه بسیار زیبا و ارزان و ماندگار است.این گل درون یک جعبه بسیار زیبا قراردارد...

نمایش سریع

گل لاله لمسی

25,000 تومان

این گل قابل شستشواست وظاهری کاملا طبیعی دارد. داخل ساقه یک مفتول فلزی  جهت تغییر ارتفاع گل به اندازه گلدان دلخواه می باشد. دارای ساقه به طول58سانتی مترو حالت لمسی به مانند گل طبیعی..

نمایش سریع

گل مرداب شاخه ای

27,000 تومان

اگر به داشتن گل علاقمند هستید ولی  وقت کافی برای نگهداری گل طبیعی  ندارید می توانید گل های بسیار زیبا وبسیار طبیعی  مانند گل مرداب یا هاما نیلوفر آبی را از فروشگاه لوکه تهیه کنید .ارتفاع این گل 57 سانتی متر است وشاخه انعطاف پذیر آن موجب می شود که بتوانیم از آن در کنار گل های دیگر با هر ارتفاعی استفاده کنیم.جنس بسیار با کیفیت این گل ب..

نمایش سریع

گل نیلوفر مرداب با جاشمعی

70,000 تومان

این گل با تنوع رنگهای بسیار جذاب زیبایی بسیار خاصی به محیط  اطراف خود می دهد. با توجه به پایه نگهدارنده می توان از آن بر روی میز وسط مبل هم استفاده نمود.داخل این گل مرداب شیشه برای گذاشتن شمع وجود دارد.از  این محصول با توجه به جنس گلبرگ هایش می توان بر روی آب هم استفاده نمود،که می تواند زینت بخش حوضچه های آب باشد...

نمایش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)