برای خرید از فروشگاه اینترنتی لوکه، پس از اینکه کالای مورد نظر خود را انتخاب کردید آن را به سبد خرید اضافه و به ترتیب مراحل خرید اینترنتی را تکمیل نمایید. لطفا در هنگام ثبت سفارش از رنگ، مدل و یا طرح کالاها و مبلغ نهایی سفارش مطمئن شوید. دقت کنید که آدرس مورد نظر خود برای دریافت کالا را درست و دقیق ثبت کرده باشید.

تأیید ثبت سفارش از طریق پیام کوتاه و ایمیل از طریق سیستم خدمات مشتریان لوکه برای شما ارسال می شود، که پس از آن از طریق پروفایل خود، قسمت ((سفارشات من)) می توانید در جریان روند خرید آنلاین خود قرار بگیرید.
امکان ثبت سفارش در هر ساعت از شبانه روز در طی هفته حتی روزهای تعطیل وجود دارد که با توجه به زمان ثبت سفارش، مشتریان در صف تأیید قرار خواهند گرفت.
سفارش های ثبت شده مشتریان در طول روزهای کاری از ساعت 09:00 الی 22:00 بررسی می شود. منظور از روزهای کاری از شنبه تا پنجشنبه هر هفته به استثنای تعطیلات رسمی در ایران می باشد.
در صورتی که پس از ثبت سفارش مشتری، موجودی کالای درخواستی مشتری در مرکز به پایان برسدیا به هر دلیل دیگر قابل تحویل نباشد،لوکه خود را مسئول و متعهد می داند تا از طریق ارتباط با مشتری، وی را مطلع سازد و هزینه واریزی را به حساب مشتری عودت نماید.

با ما در ارتباط باشید