جا دستمال کاغذی

این جادستمال کاغذی ساخته شده ازچوب نراد روس می باشد

جا دستمال کاغذی

جا دستمال رولی چوبی بزرگ

55,000 تومان

این جای دستمال رولی با توجه به کیفیت وظاهر بسیار زیبا مناسب جهت استفاده دستمال رولی بزرگ و دستمال آشپزخانه قابل استفاده درآشپزخانه،سرویس بهداشتی و... می باشد.این محصول از چوب نراد روس ساخته شده ست و یک کار کاملا خراطی شده می باشد.این جادستمال رولی قابل شستشو می باشد.                                 ..

جا دستمال رولی چوبی کوچک

45,000 تومان

این جادستمال رولی با توجه به کیفیت وظاهر بسیار زیبا مناسب جهت استفاده دستمال رولی کوچک ودستمال آشپزخانه قابل استفاده درآشپزخانه،سرویس بهداشتی و... می باشد. جنس این محصول کاملا خراطی شده از چوب نراد روس است و به دلیل جلایی که روی آن خورده قابل شستشو می باشد.                                     ..

عدم موجودی در انبار

جا دستمال کاغذی چوبی 200 برگ چفتدار

این جادستمال از چوب نراد روس وبه دو رنگ تیره و روشن تولید شده است.درب چفتدار این محصول جهت گذاشتن دستمال کار با آن  را بسیار آسان کرده است.  ..

جا دستمال کاغذی چوبی 300 برگ

35,000 تومان

هنر دست استادکار ایرانی مناسب برای حداکثر 300برگ دستمال کاغذی دارای درب کشویی درقسمت پایین برای قرار دادن دستمال کاغذی    ..

جا دستمال کاغذی چوبی 300 برگ چفتدار

43,000 تومان

این جادستمال کاغذی 300 برگ از چوب نراد روس ساخته شده است، که دارای یک چفت است که به راحتی می توان داخل آن دستمال گذاشت. این محصول در دو رنگ تیره وروشن عرضه شده است.    ..

نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)